O nas

Lustra, które odmienią Twoje wnętrze!

Tworzymy lustra własnoręcznie i od podstaw, każdemu z nich nadając przemyślany, indywidualny charakter.

Aby oprawić je w idealne ramy, wybieramy spośród szerokiej gamy włoskich listw marki Fontanelli. Od ponad 50. lat ta rodzinna firma, powstała z pasji do piękna i sztuki, wyznacza światowe trendy produkując ramy najwyższej jakości z litego, sosnowego drewna. Ich wyważona linia i różnorodność wzorów pozwala stworzyć niepowtarzalne połączenia. Sprowadzone ze słonecznej Toskanii niosą w sobie blask i elegancję, która podkreśla unikatowe piękno wprawionych w nie luster.

Chcąc nadać wyjątkowy, ekskluzywny styl wnętrzu, oferujemy również rozmaite kolory i style tafli. Lustra fazowane, odznaczające się szczególnymi walorami estetycznymi, umożliwiają wręcz perfekcyjne dopasowanie dzięki zgrabnie szlifowanym krawędziom. Modne podświetlenie,  z zastosowaniem technologii LED, pozwala dobrać odpowiednią temperaturę barwową.

Kreujemy lustra do salonu, łazienki, przedpokoju czy sypialni. Każde wykonujemy na wymiar, by wpasowało się odpowiednio w wyznaczone dla niego miejsce, nie tylko stylem, ale i wielkością. W naszym katalogu znajdują się zarówno projekty industrialne i minimalistyczne, jak również zdobne, z nutą pikanterii i orientu.

By zachować spójność i harmonię wystroju oferujemy również ramki do zdjęć i obrazów, będące cieńszymi odpowiednikami ram lustrzanych..

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto klienta aby dodawać produkty do ulubionych

Zaloguj się

Utwórz konto aby zobaczyć listę życzeń

Zaloguj się