Bianco Lucido

Dazzling Lucido Bianco i Lucido Nero to dwie eleganckie, lakierowane ramy w kolorze białym oraz czarnym, które uzupełniamy wewnętrznymi wkładkami w sześciu kolorach, przez co uzyskujemy dwanaście różnych kombinacji. Drewniane lustro można uzupełnić o kolekcję ramek na zdjęcia, które są ozwierciedleniem ramy lustrzanej tylko w mniejszej wersji. 

1 999,00 zł (brutto)
Rodzaj ramy
Wymiary
Reference:
Polub0
Dodaj do listy życzeń
Opis

Kolekcję otwiera smukła i pełna łagodnego blasku listwa LUCIDO, dostępna w wersjach bianco i nero. Lustro w tej oprawie delikatnie przełamuje styl minimalistycznych oraz klasycznych wnętrz. Łagodny połysk polerowanego, lakierowanego drewna w przyjemny w dla oka sposób kontrastuje z modną matowością ścian, odcina się na surowym tle nadając mu nowy charakter.

Poza klasyczną bielą i czernią pozostaje otwarta opcja urozmaicenia ramy. Wachlując odcieniami wewnętrzej wkładki zmieniamy finalną ekspresję, a za nią – atmosferę, która otoczy gotowe lustro. Ciepłe i klasyczne połączenie bieli i nie nienarzucającego się złota kojarzy się z domowym, słonecznym zaciszem; trudno mu odmówić wytworności. Może stanowić zwieńczenie wnętrz w stylu klasycznym, loftowym, shabbi chic. Z kolei głęboka czerń, przełamana diamentową wkładką podkreśli surowy styl modernistyczny lub industrialny. Kontrastowe, wyraziste zestawienie ma w sobie przestrzeń i krystaliczną czystość – dostojność samą w sobie.

 

Szczegóły produktu

Menu

Udostępnij

Kod QR

Ustawienia

Utwórz darmowe konto klienta aby dodawać produkty do ulubionych

Zaloguj się

Utwórz konto aby zobaczyć listę życzeń

Zaloguj się